2020. április 2. csütörtök - Áron
Online hírfolyam
2017 ápr. 25.
Meséltek és verseltek a Közösségi Házban
XIV. alkalommal rendezték meg a Féja Géza Közösségi Házban az ISTER-GRANUM Eurórégiós Vers- és Mesemondó versenyt.

A kétnapos rendezvényen az alsósokat és a felsősöket külön értékelte a Maronka Csilla, Graczár Mihály Antal és Sinkó Gyula alkotta zsűri.

 

Az eredmények Alsós vers: I. díj: Gálosi Dorka ( 3.o., Csukás István: A sínen ül egy fehér nyúl; Babits Mihály Általános Iskola-Esztergom, Felk.: Terékné Bódi Szilvia) II. díj: Imre Inez ( 2.o., Petőfi Sándor: Arany Lacinak; Zrínyi Ilona Általános Iskola-Dorog, Felk.: Kovács Klára) III. díj: Horváth Jázmin (2.o., Finy Petra: A parajos gőte; Feszty Árpád Általános Iskola-Komárom, felk.: Barzsóné Varga Márta) Különdíj: Tóth Gellért (1.o., Pál Mária: Nehéz szerelem; Egyházi alapiskola – Kéty, felk.: Molnár Judit) Pákozdi Dorina (2.o., Kovács András Ferenc: Egy pettyes petymeg, Egyházi Alapiskola – Kéty, felk.: Molnár Judit) Árkosi Viktória (1.o., Szalai Borbála: A hűséges útitárs, Eötvös József Tagiskola-Dorog, felk.: Hamál Andrea)

 

Felsős vers: I. díj: Hordós Kíra (8.o., Kányádi Sándor: Pantomim, Feszty Árpád Általános Iskola-Komárom, felk.: Antal Tímea) II. díj: Hájik Vivien (8.o., Erdélyi József: Anyai szó, Alapiskola-Szalka, felk.: Soós Éva) III. díj: Molnár Vivien (7.o., Szabó T. Anna: A reformkori nők, Egyházi Alapiskola – Kéty, felk.: Molnár Judit) Különdíj: Kovács Emese (6.o., Petőfi: Csokonai, Ady Endre Alapiskola-Párkány, felk.: Jakubík Terézia) Berecz Anna (6.o., Szabó Lőrinc: Nyitnikék, Mindszenty József Kat. Általános Iskola – Esztergom, felk.: Bégányi Gáborné Juhász Marianna)

 

Forrás, fotó: facebook, Féja Géza Közösségi Ház

 

Alsós mese: I. díj: Varga Barnabás (2.o., Nógrádi Gábor: Hogyan neveljük az ufót, Stampay János Alapiskola-Köbölkút, felk.: Csepiga Gizella) II. díj: Fülöp Etelka (3.o., Lázár Ervin: A kék meg a sárga, Egyházi Alapiskola-Kéty, felk.: Bohák Valéria) III. díj: Keckés Dávid (2.o., Bertók László:Sötétben nem látok aludni Stampay János Alapiskola-Köbölkút, felk.: Csepiga Gizella) Különdíj: Karko Laura (4.o., Lázár Ervin: A kék meg a sárga, Alapiskola-Zselíz) Másik Anita (2.o., Lázár Ervin: A soványító palacsinta, Feszty Árpád Általános Iskola-Komárom) Renczés Viktória (3., Túrmezei Erzsébet: A drágakő, Kováts József MTNY Alapiskola-Bátorkeszi, felk.: Kajtár Erika)

 

Felsős mese: I. díj: Hordós Kíra (8.o., Karinthy frigyes: Szeretem az állatot, Feszty Árpád Általános Iskola-Komárom, felk.: Antal Tímea) II. díj: Kovác Liliána (5.o., A pletykás asszonyok, Stampay János Alapiskola – Köbölkút, felk.: Csepiga Gizella) III. díj: Kulcsár-Elek Hanga (5.o., A három leány – magyar népmese, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola-Esztergom, felk.: Kulcsár-Elek Csilla) Különdíj: Veres Emese Fanni (8.o., Fekete István:A vadgalamb, Alapiskola-Szalka, felk.: Soós Éva) Milus Emma (6., Lázár Ervin: Zsiga föstő fest, Ady E. Alapiskola-Párkány, felk.: Jakubík Terézia) Janicsek Jázmin (5., Dzsereng Nagy Petra: Klára és a mumusok , Ady E. Alapiskola-Párkány, felk.: Németh Anita) Mikus Emma (5., Páskándi Géza: A két hencegő fogpiszkáló, Egyházi Alapiskola-Kéty, felk.: Molnár Judit)

 

Forrás: facebook, Féja Géza Közöségi Ház

Kereső

Kiválasztás törlése

A médiaszolgáltatási tevékenységét/műszaki fejlesztését a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja